Предоставляем гарантию на металлоконструкцию
15 лет
Оплачиваем 1000 грн за каждый день в случае нарушения сроков
Подписываем акт
приема-передачи выполненных работ
1000
Власне виробництво повного циклу
Якщо хочеш робити унікальну, якісну продукцію неможливо цього домогтися, йдучи на компроміси або спрощуючи певні процеси виробництва. Тільки виробництво повного циклу: від зварювання конструкції, виготовлення накладок і до врізки електронних компонентів потрібно здійснювати в одному місці:
Це дозволяє забезпечити високий рівень виробу, проміжний контроль на всіх етапах виробництва та тестування двері перед виходом з виробництва: від зварених компонентів захисту до правильно укладеного утеплювача або звукопоглинаючих матеріалів.
Кожні розумні двері StrongDoor створюються командою професіоналів, залучених в процес, які демонструють свою майстерність навіть в дрібницях. При виробництві дверей використовуються тільки матеріали високої якості, навіть найменший натяк на брак відразу ж призводить до заміни матеріалу.
На кожному етапі виробництва ми надаємо фотозвіт виробу, таким чином наш клієнт бачить, що двері виготовляються відповідно до чітко прописаних технічних завдань і в результаті будуть саме ті двері, які очікує отримати замовник.
По замовчуванню, всі наші двері — це:
1
2
3
Кутова зварна конструкція
3 мм сталі
зовнішній лист
Захист всіх механічних замків та електронних компонентів
4
5
6
По бажанню замовника зовнішній лист металу доходить до 11 мм
Використовуються бронелисти з захистом від автоматичної вогнепальної зброї
Офіційна
гарантія 15 років
Але не це найголовніше.
Головне те, що які б двері ми#nbsp, не виробляли - ми все прагнемо робити однаково добре.

Пріоритет - безпека та комфорт. Обираючи StrongDoor, ви отримуєте інноваційний продукт, який забезпечить безпеку, комфорт та затишок.
Залишились питання?
Отримайте безкоштовну консультацію
нашого спеціаліста
ЗАЯВКА НА БЕСПЛАТНУЮ
КОНСУЛЬТАЦИЮ МАСТЕРА

Залиште заявку — і вже найближчим часом ми допоможемо вам обрати модель дверей та відповімо на всі ваші супутні питання (вартість, відмінності дверей, встановлення, доставка і т.д.)
STRONGDOOR — на крок попереду злодія