Робите ремонт або купили квартиру в новобудові?
Робите ремонт або купили квартиру
в новобудові?
ОТРИМАТИ ЗНИЖКУ -5%
Оберіть готові варіанти дизайну вашої нової двері StrongDoor або ми зробимо ексклюзивне оформлення двері на замовлення за Вашим проектом
Залиште свій номер телефону і ми
зв'яжемося з вами найближчим часом

Або зв'яжіться з нами будь-яким

іншим зручним для вас способом

9 фактів, які доводять, що двері StrongDoor - правильне рішення для новобудов!

1
Двері від забудовника оснащені дуже дешевими механічними замками
Новобудови — об'єкт пильної уваги для злодіїв № 1! Чому?

Тому що перші 3-4 роки після введення будинку в експлуатацію власники квартир масово проводять ремонтні роботи. Тому, сусіди не звертають увагу на шум від дрилі, лому та болгарки, які часто використовують злодії саме в нових будинках.
Дверна ручка з тонкого та нетривкого сплаву металів
Замковий циліндр
найдешевший, китайський. Зламується відмичками за 10-30 секунд
Неякісний замковий механізм
Накладка на циліндр
тонка та погано закріплена.
Виривається з м'ясом підручним інструментом
Дверна ручка з тонкого та нетривкого сплаву металів
Замковий циліндр
найдешевший, китайський. Зламується відмичками за 10-30 секунд
Неякісний замковий механізм
Накладка на циліндр
тонка та погано закріплена.
Виривається з м'ясом підручним інструментом
1
1
2
3
4
2
3
4
Рішення:

Правильним рішенням, аби уникнути квартирної крадіжки, стане встановлення розумних дверей з вбудованою охоронною сигналізацією та сиреною StrongDoor. При спробі зломати механічний замок в таких дверях відразу ж спрацює сирена з сигналізацією і власник отримає про це повідомлення, після чого зможе викликати поліцію. До 98% злодіїв тікають вже на цьому етапі.
2
Двері від забудовника — не довговічні та мають низькоякісну тепло-та шумоізоляцію!
Всі ми хочемо від нової квартири отримати максимум комфорту і затишку. Але, про який затишок може йти мова, коли через 1-3 роки після введення будинку в експлуатацію в квартирі починаються проблеми з тепло-шумоізоляцією?
Вся справа в тому, що в дверях від забудовника використовується найдешевша мінеральна вата, яка через 1-3 роки приходить в непридатність, опускається вниз двері, в результаті чого ви чуєте кроки сусідів і розмови на сходовій клітці. Що вже говорити про протяги та величезні втрати тепла в опалювальний сезон.
Низькоякісний утеплювач з дешевої мінеральної вати, пінопласту або взагалі без утеплювача
Порівняйте це з тим, як утеплюються та шумоізолюються двері StrongDoor:
Двері StrongDoor оснащені високоякісною мінеральною ватою із скловолокном з піску, в результаті чого досягається дуже високий рівень тепло-шумоізоляції на довгі роки.
Додатково також можна оснастити ваші майбутні двері професійними тепло-шумоізоляційними матеріалами, такими як корок (коркове дерево), ізолон і Тексаунд.
Мінеральна вата
з підвищеним рівнем тепло-шумоізоляції
3
Двері від забудовника не зломостійкі!
99% забудовників встановлюють дешеві двері з гнутого профілю з мінімальною кількістю металу в них.
Метал в таких дверях дуже легко піддається деформації при спробах злому ломом, фомкою та подібними інструментами. З урахуванням ремонтних робіт та дешевих механічних замків, квартири з такими дверима  - легка здобич для злодіїв.

Вірне рішення  - зломостійкі двері StrongDoor, акцент в яких зроблений на безпеку, комфорт та затишок.
Гнутий профіль
легко піддається лому або фомці. Для злодія не складає труднощів визначити, де знаходяться замки та проникнути в приміщення
Гнутий профіль vs. Зварна конструкція з кутка StrongDoor
Гнутий профіль

Всередині двері практично відсутній метал, тому що забудовник часто на всьому економить, навіть в елітних новобудовах. А той метал, який використовується, легко піддається деформації, через що злодії без особливих зусиль зламують такі двері
Ребра жорсткості

При виробництві наших дверей ми використовуємо виключно самий зломостійкий варіант - зварену конструкцію з кутка, шириною до 75 мм. І не тільки в рамі, а ще й в ребрах жорсткості. Саме така комбінація забезпечує правильну жорсткість всієї двері і максимальний рівень захисту від вандальних спроб проникнення
99% забудовників встановлюють дешеві двері з гнутого профілю з мінімальною кількістю металу в них.

Метал в таких дверях дуже легко піддається деформації при спробах злому ломом, фомкою та подібними інструментами. З урахуванням ремонтних робіт та дешевих механічних замків, квартири з такими дверима - легка здобич для злодіїв.

Вірне рішення - зломостійкі двері StrongDoor, акцент в яких зроблений на безпеку, комфорт та затишок.

Гнутий профіль

легко піддається лому або фомці. Для злодія не складає труднощів визначити, де знаходяться замки та проникнути в приміщення

Гнутий профіль vs. Зварна конструкція із кутка StrongDoor
Гнутий профіль

Всередині двері практично відсутній метал, тому що забудовник часто на всьому економить, навіть в елітних новобудовах. А той метал, який використовується, легко піддається деформації, через що злодії без особливих зусиль зламують такі двері
Ребра жорсткості

При виробництві наших дверей ми використовуємо виключно самий зломостійкий варіант  - зварену конструкцію з кутка, шириною до 75 мм. І#nbsp, не тільки в рамі, а ще й в ребрах жорсткості. Саме така комбінація забезпечує правильну жорсткість всієї двері та максимальний рівень захисту від вандальних спроб проникнення
4
Двері від забудовника — встановлення не на 5+
Просідання двері, механічні замки, які погано закриваються - це не фантастика, а реалії, з якими часто стикаються власники дверей в новобудовах вже через 1-3 роки після введення будинку в експлуатацію.

Відбувається це через деформацію низькоякісного металу в двері, невідповідності розміру дверної коробки по відношенню до дверного отвору (дверна коробка менше, та при установці використовується багато монтажної піни для того, щоб зафіксувати двері в потрібному положенні), і по причині того, що двері в#nbsp дверному отворі закріплюються недорогими анкерами. Фактично, двері з часом починають зміщуватися, тим самим викликаючи перекоси замків та порушують тепло-шумоізоляцію, це не кажучи вже про зниження рівня зломостійкості.

Картина «до» злому дверей від забудовника і «після»:
Монтаж дверної коробки з кріпленням на дешеві анкера або саморізи
Монтажне «вухо»
із тонкого гнутого профілю легко піддається деформації при зломі
Саморізи можуть бути закріплені в монтажну піну
Із-за того що дверна коробка часто менше дверного отвору, деякі забудовники можуть компенсувати різницю більшою кількістю
мінеральної вати
1
1
2
3
4
2
3
4
Як має бути:Двері StrongDoor кріпляться за допомогою 10-12 монтажних «вух», які фіксують двері в дверному отворі НЕ анкерами, а арматурою.

З урахуванням професійно проведеного виміру перед виробництвом двері, ми виготовляємо двері, які впритул монтуються в дверний отвір, тобто монтажна піна використовується в мінімальній кількості.

Якщо є необхідність в посиленні дверного отвору (в конструкції стіни використовується газоблок і подібні матеріали з низькою щільністю) тоді ми виготовляємо відповідну раму, яка надійно фіксує дверну коробку та протистоїть вандальним спробам злому
Оберіть готові варіанти дизайну вашої нової двері StrongDoor або ми зробимо ексклюзивне оформлення двері на замовлення за Вашим проектом
Залиште свій номер телефону і ми
зв'яжемося з вами найближчим часом
Або зв'яжіться з нами будь-яким
іншим зручним для вас способом
ОТРИМАТИ ЗНИЖКУ -5%
5
Надання доступу в квартиру для будівельників, нянь, прибиральниць, квартирантів і т.д.
Багато хто турбується з приводу того, що ремонт закінчиться та прийдеться змінювати замки. З нашими технологіями в цьому немає необхідності.
Розумні двері дозволяють відкривати їх дистанційно або надати тимчасовий доступ будь-якому із гостей або обслуговуючому персоналу. Ви зможете знати о котрій годині і ким саме були відкриті двері або закриті. Із будь-якої точки Землі такий доступ може бути миттєво відключений.


Також, ми використовуємо механічні замки зі спеціальними «тимчасовими» ключами на час ремонту. Як тільки власник приміщення вставить в замкову щілину свій особистий ключ, тимчасовий одразу ж перестане працювати. Максимум комфорту - мінімум витрат!
6
Розумні двері StrongDoor інтегруються з системами безпеки!
Наші двері з легкістю підключаються до будь-якої системи «Розумний будинок» та деяким охоронним сигналізаціям.

Що це вам дає? Ви зможете з однієї програми керувати всім в квартирі. Йдучи на роботу або на прогулянку, натиснувши всього лише одну кнопку в додатку весь периметр приміщення стане на охорону, а замок замкнеться. Повернувшись додому, зняття з охорони всієї системи відбудеться одним лише дотиком пальця. Менше різних керуючих пристроїв - більше комфорту.
7
Зовнішній вигляд
Багато забудовників не дозволяють змінювати зовнішній вигляд дверей, що для багатьох власників є зупиняючим фактором від заміни дверей. З радістю повідомляємо, що рішення є! Ваші нові двері будуть не тільки розумними та безпечними, але ще й повторить зовнішній дизайн з дивовижною точністю.

Однаковий колір накладок, накладки на замки та багато іншого дозволить вам не порушити задумки забудовника, але отримати справжні бронедвері, а#nbsp,не «бляшанку», яка встановлена ​​при продажу квартири. Всі процеси виготовлення дверей Ви зможете спостерігати віддалено, так як ми надаємо покроковий звіт про виконану роботу. Ви будете точно знати, що отримаєте саме ті розумні двері, за які заплатили.
Мінімалізм
Класика
Дизайнерський
Ваш варіант
?
8
StrongDoor — інвестиції в завтрашній день

Інвестували в нерухомість? Варто задуматися про інвестиції для їх безпеки та збереження майна.

Ризик втрати будівельних матеріалів, побутової техніки, дорогоцінних металів та предметів інтер'єру - може призвести як до великих фінансових збитків, так і до колосального стресу. Не відкладайте на потім питання безпеки!
9
Універсальний доступ для всіх ваших вхідних дверей!
Всі ми стикаємось з тим, що незручно носити великі зв'язки ключів. Від своєї квартири, квартири батьків, офісу, гаража, комори та іншого. Встановивши наші розумні двері ми зможемо створити мультисистему, яка дозволить відкривати ваші вхідні двері в інших приміщеннях.
Для цього ми встановлюємо компоненти захисту в інші двері та використовуємо один програмний ключ для універсального доступу що не зламується! Дверей багато - ключ один. Забудьте про дискомфорт та отримайте комплексну безпеку всіх ваших об'єктів!
ЗАЯВКА НА БЕСПЛАТНУЮ
КОНСУЛЬТАЦИЮ МАСТЕРА

Оставьте заявку — и уже через 15 минут мы поможем выбрать модель замка и ответим на все сопутствующие вопросы (стоимость, время монтажа, аудит вашей двери, доставка и т. д.)
Оберіть готові варіанти дизайну вашої нової двері StrongDoor або ми зробимо ексклюзивне оформлення двері на замовлення за Вашим проектом
Залиште свій номер телефону і ми
зв'яжемося з вами найближчим часом
Або зв'яжіться з нами будь-яким
іншим зручним для вас способом
ОТРИМАТИ ЗНИЖКУ -5%
STRONGDOOR — на крок попереду злодія